Tabela Ligi

Mecz wygrała... burza.
Napisał Ania
Thursday, 11 June 2009
Z burzą i ulewnym deszczem przegrały w ostatni wtorek piłkarki GOSiRu i Kadry Rembertów. Podczas ostatniego w tym sezonie meczu warunki do gry były bardzo trudne, padało w zasadzie przez cały czas trwania spotkania. Do przerwy 2-0 prowadziła drużyna z Rembertowa. Na początku drugiej odsłony nasze zawodniczki za sprawą niezawodnej Ani Wojtyniak zdobyły kontaktową bramkę. Gdy wydawało się, że teraz śmielej ruszą do ataku, nad Piasecznem rozpoczęło się istne "oberwanie chmury". Ulewa rozszalała się do tego stopnia, iż kontynuowanie gry nie było możliwe i sędzia, w 48 minucie, przerwał mecz.
Koniec ligi przesunięty.
Wednesday, 03 June 2009
Nie odbył się zaplanowany na wtorek, 2 czerwca mecz GOSiRu z Kadrą Rembertów. Z powodu złego stanu boiska spotkanie zostało przełożone. Ostatni w sezonie pojedynek w grupie łódzkiej II ligi zostanie rozegrany 9 czerwca o godzinie 18 na boisku KS Piaseczno.
To już ostatnia szansa na obejrzenia naszej drużyny przed wakacjami. Serdecznie zapraszamy na trybuny.